איזה חדר בריחה מתאים לך?

איזה חדר בריחה מתאים לך?

חדרי הבריחה הפכו בשנים האחרונות לבילוי משפחתי, קבוצתי וזוגי פופולרי במיוחד. אנחנו נכנסים לתוך עולם של חידות ואתגרים, מפצחים ביחד את האתגר שלב אחר שלב, עד שאנחנו יוצאים מהחדר מנצחים. חדרי בריחה לקבוצות משמשים מקום לגיבוש צוות, ממש כמו כל סדנת העצמה או טיול שטח אתגרי או כל פעילות אחרת שאמורה לחבר בין אנשים.

משפחות יכולות להנות מפעילות משותפת של הורים, ילדים ואפילו סבא וסבתא. כל אחד מבני המשפחה לוקח חלק בפיצוח האתגר. בנוסף, אפשר למצוא חדר בריחה לילדים שמתאים לימי הולדת ואירועים כמו בר או בת מצווה. שם מתכנסים כל החברים הכי טובים לפתרון החידה ואין סיפוק גדול יותר עבור ילדים שמגלים את הסוד.

אז איך בוחרים חדר בריחה לילדים למשפחות או לקבוצות? הנה כמה מהפורמטים המוצעים היום.

חדרי בריחה לילדים:

חדרי הבריחה התחילו כבילוי למבוגרים, בעיקר גיימרים שאוהבים לפצח חידות ואתגרים מול המחשב.

הראשונים שבחדרי הבריחה, טרנד שהתחיל בארצות הברית ובאנגליה, הוגדרו למבוגרים בלבד ולעיתים הייתה הגבלת גיל של 21 שנה ומעלה.

היום המצב הוא שונה ואפשר למצוא חדרי בריחה לילדים שכיף להביא אליהם קבוצת ילדים, בכל מקום הגדרת הגיל היא קצת שונה. התכנים עוסקים בסיפורי הרפתקאות או חידות, כאלו שמזכירות סרטים כמו הארי פוטר או שר הטבעות.

חדרי בריחה למשפחות:

בכל קומפלקס חדרי בריחה תמצאו חדרים המיועדים לבילוי משפחתי. חדר בריחה למשפחות מאתגר אותנו, כיוון שאנחנו צריכים להביא לעולם חידה או אתגר שמתאים לגילאים שונים, מילדים ועד מבוגרים. הבילוי המשפחתי בחדר הבריחה צריך להביא לידי ביטוי את הכישורים והיכולות של כל אחד מהמשתתפים.

טיפ מאיתנו:

אנחנו ממליצים לבחור חדר בריחה למשפחות שיש בו סיפור ועלילה שיכולים להעסיק גם את הצעירים במשפחה וגם את המבוגרים, ולאפשר גם לצעירים לקחת חלק פעיל בפיצוח של החידות.

המעבדה הסודית של פרופסור קלארק, שמחכה בחדר הגביש אצלנו בIq-factor חדר בריחה ברעננה, מתאימה למשפחות עם ילדים בכל הגילאים ולמרות שרמת הקושי בינונית עד קשה, הילדים לוקחים חלק פעיל בפיצוח התעלומה.

חדר בריחה לעובדים ולקבוצות

חדרי הבריחה הפכו להיות פופולריים במיוחד כפעילויות גיבוש לקבוצות ולצוותים. ממש כמו חדר בריחה למשפחות שמתאים לקבוצה מתוך המשפחה שבאה לפצח את האתגר ולברוח מהחדר עם הפתרון, כך גם צוותים בפעילות גיבוש.

היתרון של חדר בריחה לקבוצות הוא שמדובר בפעילות שתחומה בזמן, כך שאפשר לצאת לפעילות הזו גם באמצע יום עבודה. החידות שהן חלק מהפעילות מוציאות את התכונות הכי חזקות בכל אחד מהמשתתפים – אסרטיביות, סבלנות, חוכמה, יכולת הישרדותית ועוד, כך כל אחד מאנשי הצוות יכול להביא את עצמו לידי ביטוי ולהשתתף בחוויה.

טיפ מאיתנו:

כשאתם בוחרים חדר בריחה לקבוצות דאגו שיהיה בו:

  • משחק מעניין עם עלילה עשירה, כך שכל אחד מחברי הקבוצה ימצא בה אלמנט מעניין.
  • משחק שמשתף את כל הקבוצה וכך כל אחד יכול לעזור לפיצוח החידה
  • משחק שמתאים לגילאים מבוגרים, אלא אם מדובר בקבוצה של בני נוער או ילדים.

 

מפחיד, מסקרן, חינוכי, מאתגר ולפעמים גם מצחיק – חדר בריחה הוא הבילוי האולטימטיבי לכל קבוצה – ילדים, משפחה, צוותים בעבודה או קבוצה של חברים. אנחנו מזמינים אתכם להנות מהרפתקאות בחדר בריחה ברעננה שמארח בכל יום משפחות וקבוצות לחוויה בלתי נשכחת.

 

 

 

 

2017-01-18T21:18:06+00:00

Leave A Comment

 
שיחה אם אי. קיו. פקטור
היי, איך אפשר לעזור לך היום?
חייג עכשיו


או מלא את הפרטים ואנו ניצור איתך קשר