חדרי בריחה ברעננה עם כל האטרקציות הנדרשות לבילוי איכותי

כאשר אתם מבלים במסגרת חדרי בריחה ברעננה אתם פוגשים למעשה במכלול של אטרקציות. אתם זוכים לפגוש בדמויות המותחן שאתם מכירים זה מכבר. יתרה מזאת, אתם תמצאו את עצמכם תחת מצבי לחץ בעודכם באים במגע עם אותן דמויות, או מאזינים לקולן המפחיד. חדרי בריחה ברעננה הם חדרים בהם תוכלו לחוות מתח, סיפוק, וכמובן אמביציות רבות בכל פעם שהדמות בה אתם פוגשים בחדר מנסה להכשיל את ניסיון הבריחה שלכם.

אושרי עילאי

חדר בריחה הגביש ברעננה מספק ללקוחותיו אושר עילאי. אנו הטמענו תפאורת בוטיק על הקירות בחדרי הבריחה וגרמנו להם להיראות כמו הסצינות האמתיות. הדבר גורם ללקוח להרגיש שייך, ולהיכנס בקלות לסצינת הבריחה לה הוא ציפה.

אמביציות

עד כמה אתם נחושים לברוח מחדר הבריחה? חדרי בריחה ברעננה כמו "הגביש" גורמים לכך שתפתחו אמביציות ותחושו במהרה חלק מהמשחק. כך, תוכלו לפתח שיטות בריחה וליישם אותן בפועל. לקוחות חכמים הנכנסים אל חדרי בריחה ברעננה יחשבו מחוץ לקופסה על מנת לברוח מהם, ולא ינסו למצוא את התשובה כשהיא חבויה בהכרח מתחת לפנס.

המפגש עם הדמויות של חדרי הבריחה

הדמויות בחלקן מופעלות מרחוק על ידי מפעילים ובחלק הן דמויות אנושיות המשוחקות על ידי שחקנים. המפגש עם הדמויות והתפאורה גורם למי שמשחק לגבש אסטרטגיה טובה יותר לבריחה ולנסות ללמוד מכישלונות קודמים לברוח מהחדר. המפגש עם הדמויות שלנו במסגרת חדר בריחה ברעננה של גביש סייע ללא מעט בליינים להצליח בבריחה כשהם ביקרו בחדרי בריחה אחרים.

כמה עולים חדרי בריחה ברעננה?

הדבר תלוי במשך זמן השהות בכל חדר, ובסוג חדר הבריחה שנבחר עבורך. לדוגמה, חדר בריחה קצר שאינו מכיל מותחן מאד מפחיד אלא בינוני יתומחר בזול יותר מאשר חדר בריחה המציג דמויות מסרט אימה. מדוע? משום שבחדר מפחיד ישנה הרגשה של חדר בריחה פר אקסלנס, וחדר שאינו מאד מפחיד לא ימשוך קהל רב. כמובן שכדי לקבוע את העלות יש לבחון גם את התפאורה והאפקטים בכל חדר, על מנת לגבש תשובה סופית בנוגע אליה.

חדר בריחה הגביש ברעננה הוא אחד מחדרי הבריחה האיכותיים באזור השרון. פנו אלינו ונסדר לכם אירוע חסר פניות. מתאים גם לילדים בגילים בוגרים!

2017-04-02T21:23:53+00:00

Leave A Comment

 
שיחה אם אי. קיו. פקטור
היי, איך אפשר לעזור לך היום?
חייג עכשיו


או מלא את הפרטים ואנו ניצור איתך קשר