חדר בריחה הגביש ברעננה – בואו ליהנות מחווית מותחן בלתי נשכחת

אם גם אתם מעוניינים באירוע מקורי ותוסס, אנו מזמינים אתכם אל חדר בריחה הגביש ברעננה. חדרי בריחה ברעננה אמנם נפוצים, אבל מי שלא ביקר בגביש לא ביקר בחדר בריחה איכותי מזה זמן רב. חדר בריחה זה מתבסס על סצנות בריחה שונות ומגוונות, המספקות את עיקר המתח לקהל. חדר בריחה זה מתאים לחגיגת כל סוגי האירועים, מימי הולדת ועד ימי גיבוש לעובדים או לתלמידים שונים.

חגיגה עם אדרנלין גבוה

בואו לחוות חגיגה שלצד השמחה והאושר יש בה גם מתח לא מועט. בואו לגבש אסטרטגיית בריחה מהדמויות האיומות בסצנות יער חשוכות, סמטה אפלה או תא עם סורגים. בואו להשתתף בסצנות מגוונות הלקוחות מעולמות שונים, ולנסות לפלס את דרככם החוצה. רבים וטובים ניסו והצליחו, ומה אתכם?

החדר מתאים לכל סוגי החוגגים והחוגגות

חדר בריחה ברעננה מתאים לכל סוגי החוגגים, מגילים צעירים ועד גילים מבוגרים, גברים כנשים, נערים כנערות. חדרי בריחה ברעננה מאפשרים ללקוחות לבחור את סצינת הבריחה האהובה עליהם. חדר בריחה הגביש ברעננה מציג ללקוחות סצינות רבות מאד לבחירה, מה שמאפשר לא רק חגיגה בסטנדרטים גבוהים, אלא גם בילוי מותאם אישית. ניתן לבחור מתוך סצינות כה רבות, עד כי היו מעט מאד מקרים בהם לקוחות לא מצאו את חוויית הבריחה שלהם.

תמחור שירותי חדר הבריחה

המחיר מושפע מסוג הסצינה, מרמת ההשקעה באותנטיות שלה ובביקוש המתמשך מצד הלקוחות. כשאנו רואים שהמון לקוחות מעדיפים סצינה אחת על אחרת, המחיר שלה יעלה מטבע הדברים. המחיר מושפע גם מרמת ההשקעה בפועל שהשקיעה חברת "הגביש" בכל סצינת בריחה. המחירים של חדרי בריחה ברעננה לעומת שירותי בילוי אחרים כמו פארקים וקולנוע אינם גבוהים, ומאפשרים לסוגים רבים של לקוחות ברמות הכנסה שונות ליהנות מבילוי אותנטי ומיהנה. חדר בריחה הגביש ברעננה אירח לקוחות מכל שכבות האוכלוסייה, והוא עושה זאת בהנאה רבה. החדר מופעל על ידי צוות מקצועי אשר מספק לכל אחד ואחת את חוויית הבריחה האולטימטיבית עבורו או עבורה. חדר בריחה הגביש ברעננה מזמין את כולכם לבוא ולשמוח בשמחתכם בתוכו. כאן תוכלו לחגוג עם סצינת מתח בהשתתפותכם המלאה, לצד החגיגות הנפוצות של אירועים שונים.

2017-04-02T21:21:06+00:00

Leave A Comment

 
שיחה אם אי. קיו. פקטור
היי, איך אפשר לעזור לך היום?
חייג עכשיו


או מלא את הפרטים ואנו ניצור איתך קשר